?

Log in

No account? Create an account
Думы о программировании
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 20 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in xvadim_prog's LiveJournal:

[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
Friday, September 18th, 2009
1:32 am
Свояк в скайпе
Сыграл сегодня первый раз в свояк по скайпу. Вот результаты: http://znatoki.my1.ru/forum/21-287-1. Печально, что долгое время был вторым, но на последней кулинарной теме Лина обошла меня.
Sunday, September 13th, 2009
5:49 pm
Первый этап чемпа Херсона по СИ
Отыграли первый этап чемпионата Херсона по своей игре. Лида заняла первое место, я - второе, Влад - третье. Правда был момент, когда я немного понервничал, боясь, что не пройду в финал.
Friday, July 10th, 2009
12:09 am
no comments
Привет команде! Read more...Collapse )
Sunday, May 31st, 2009
7:23 pm
My favorites Vim's scripts - Tabbar
TabBar - плагин, который показывает маленькое окно с названиями открытых буферов и назначает каждому буферу горячую клавишу вида Alt-цифра. Таким образом, переключение между редактируемыми файлами выполняется в одно нажатие.
Tabbar
Tabbar
Monday, May 18th, 2009
3:27 pm
My favorites Vim's scripts - GetLatestVimScripts
Я очень часто использую Vim. Это мощный интересный редактор, который очень сильно отличается по принципу работы от большинства современных редакторов. Отличительная особенность vim’а состоит в том, что он работает в нескольких режимах: ввода текста, выполнения команд, визуального выделения. Мрачная шутка гласит, что он работает в двух режимах: в одном мерзко пищит, а в другом портит введённый текст.

Также, как и любой приличный редактор для программирования, vim имеет мощный скриптовый язык, который позволяет разрабатывать скрипты, расширяющие его функциональность. Я решил рассказать о тех скриптах, которые использую.Read more...Collapse )
Friday, April 10th, 2009
1:56 pm
Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 73
«Поздравляем, ты – нормальный среднестатистический украинец. Вступать в УПА еще рано, но ты рад, что не москаль - и слава богу! И героям слава!»
 
Пройти тест!
Tuesday, January 20th, 2009
1:47 am
Friday, January 9th, 2009
12:45 am
Wednesday, January 7th, 2009
11:46 pm
Новий рік на Західній Україні. Фото. Частина 1. Кафе "Компот"
Починаю публікувати фото мого відпочинку в Закарпатті. Публікувати буду порціями. Сьогодні - фото кафе “Компот”. Read more...Collapse )
Saturday, January 3rd, 2009
9:50 pm
Новий рік на Західній Україні - 6. Мороз и солнце - день чудесный!
Сьогодні був чудесний день - сяяло сонце, а також були гарні екскурсія і етнографічна вистава. Екскурсія була в Ужгородському замку. Розповідь була цікавою, а в збройній кімнаті навіть знаходиться шабляшабелька Стефана Баторія. Біля замку також розташована невеличка колекція закарпатських будівель, щось на зразок Пірогово під Києвом.
Потім в ресторані була "Закарпатська гостина" - в ресторані нам показували танці, співали пісні національностей, що живуть на Закарпатті - словацькі, угорські, і, звісно, українські. Було досить цікаво. Нас також навчили однієї закарпатської пісні:

Ой на горі білий камінь,
Верховинка сидить на нім.
Ку-ку-рі-ку-ку.

Справа в тому, що українці закарпаття поділяються на подолян, що живуть в долинах, і верховин, що живуть в горах.
Також деяких з нас навчили закарпатському танку. Танок був гарний - хлопці мінялись дівчатами.
Сьогоднішній день мені сподобався найбільше.

P.S. В замку також є невеликий дендропарк. Там я випадково дізнався, що слово Acer з латинської означає клен.
Friday, January 2nd, 2009
5:20 pm
Новий рік на Західній Україні - 5. Замок Паланок та дегустація
Сьогодні у нас була екскурсія в Мукачево в замок Паланок. Саме слово "паланок" по місцевому означає "забор", оскількі спочатку так називалась одна з ліній оборони цього замку. Сам замок будувався на протязі XIV-XVII століть. Замок цікавий, але фото, як і обіцяв, будуть пізніше. У внутрішньому дворі замку стоїть статуя єдиного слов'янського правителя замку - Федора Коротовича (чи якось так :). Серед туристів є традиція кидати під ноги Федора монети та загадувати бажання, тримаючись за його палець. У мене виникла ідея поставити в універі в каждому деканаті подобні статуїю. Можливо кидання монет, а краще купюр, студентами буде допомогати сдавати їм сесію :)
Потім була дегустація закарпатських вин. Можливо, це якась місцева традиція, але всі вина нам наливали в один бокал. А наливала вино здоровена тітка в спортивному костюми. Я чомусь уявляв дегустацію трошки інакше. Потім нас повели в підвали заводу и там розказали цікаву історію ордену тамплієрів. Історія полягала в тому, що цей орден заснував Жак де Моле в 11-якомусь році, а в 1317 році його спалили на вогнищі. Тобто це й Жак не лише створив наймогутніший орден свого часу, а й примудрився прожити близько 200 років. Як то кажуть:" Всё чудесатее и чудесатее".

P.S. Під час екскурсії я познайомився з хлопцем, який не лише грав в Що?Де?Коли?, але навіть був віце-президентом харківського клубу "От винта". Світ тісний.
Thursday, January 1st, 2009
12:59 pm
Новий рік на Західній Україні - 4. Пробудження
Ось і зустріли ми Новий Рік. Світло на вчора ввімкнули десь через пігодини після аварії.
Концертна прогрмама мені не дуже сподобалась, оскільки я сподівався почути більше українських пісень, а ведучи та музики були якись трохі сумні. А все інше біло чудове.
Сьогодні у нас відпочівальний день, а завтра ми їдемо в Мукачево на екскурсію в замок Паланок та на дегустацію закарпатських вин.
Wednesday, December 31st, 2008
9:24 pm
Новий рік на Західній Україні - 3. Да будет свет!
не думав, що буду сьогодні ще писати, але в готелі сталася аварія, і зникло світло. Цей новий рік видається досить екстремальним.
4:56 pm
Новий рік на Західній Україні - 2. Херсон в Ужгороді.
Готель, де ми зупинились - це готель-ранчо. Тут тримають коней. Одного з коней зовуть Херсон.
2:42 pm
Новий рік на Західній Україні
Цей Новий рік я вирішив відмитити не вдома, а на Західній Україні. Враховуючи мою схільність до максималізму, я поїхав святкувати в саме західне місто - Ужгород. Можливо, спробую робити записи під час цієї подорожі. Фото опублікую вже з дому, оскількі в готелі, де ми оселились є один недолік - відсутність Internet, тому я пишу з мобільного.
Їхали ми в Ужгород через Одесу. В Одесі ми знайшли цікаве кафе з назвою "Компот". Кафе виправдовувало свою назву, оскільки всюди були банки з компотом. Взагалі, кафе було чимось на кшталт суміші "Французского с Нижегородского". Інтер'єр кафе був в якомусь старому радянському стилі - проводка була зовнішньою, старі столи, стільці, шкапи, працював чорно-білий телевізор. На підвіконнях, полицях лежали старі книги типу "Консервирование в домашних условиях". В той же час, лунали записи Патрисії Каас, здається, Шарля Азнавура, а по телевізору показували фільм з Луї де Фюнесом. В загалі, кафе мені сподобалось.
Зараз я в готелі чекаю новорічної розважальної програми. Завтра спробую ще написати.
Thursday, December 25th, 2008
1:24 am
Свигерство
В заголовке нет ошибки, так как хочу рассказать не о свингерах, а об утилите swig. Read more...Collapse )
Sunday, November 2nd, 2008
9:33 am
*
Продолжаю открывать для себя vim. Вчера разобрался с командой *. Эта команда ищет следующее вхождение слова, под которым стоит курсор. Если включить выделение найденных слов, то можно одним нажатием увидеть все места в тексте, в которых встречается искомое слово. Очень удобно при программировании, когда надо вспомнить все места в программе, где используется какая-то переменная.
Sunday, October 19th, 2008
12:02 am
Погодный информер
Прикрутил погодный информер в монитору conky. Смотреть скриншотCollapse )
Sunday, October 12th, 2008
11:02 pm
Первый печатный номер Root@UA
Наконец-то вышел первый печатный номер журнала Root@UA:

Первый номер root@ua


Тем, у кого возникло непреодолимое желание оформить подписку, будет интересна вот эта информация.
Thursday, September 25th, 2008
9:15 am
zsh
Наконец-то попробовал новую (для себя) командную оболочку - zsh. Понравилось настолько, что сделал ее оболочкой по умолчанию.
[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
My Website   About LiveJournal.com